Contact Baltic Invest

locatieAdresă

A1 Business Park, Clădirea M3-M4

Dragomirești-Deal, Județul Ilfov

Cod Poștal: 077096

relatii cu clientii Relații cu clienții

comanda@balticinvest.ro

031 225 2094

Construcții

George Joitoiu

Business Developer

075 613 4418
george.joitoiu@balticinvest.ro

Alexandru Ludvig

Key Account Facade Steel & Metal

075 402 8281
alexandru.ludvig@balticinvest.ro

Marian Fratica

Key Account

075 613 4419
marian.fratica@balticinvest.ro

Anvelopare și Reabilatare Termică

Marius Stroescu

Key Account

072 670 0022
marius.stroescu@balticinvest.ro

Distribuție

Andrei Nistor

Reprezentant local

București Sector 3, 4, 5, Ilfov, Teleorman, Giurgiu

075 613 4417
andrei.nistor@balticinvest.ro

Bogdan Gheorghitoae

Reprezentant local

București Sector 1, 2, 6, Ilfov, Ialomița, Călărași

072 676 2929
bogdan.gheorghitoae@balticinvest.ro

Alin-Gabriel Stancu

Reprezentant local

Argeș, Vâlcea, Olt, Dolj, Gorj

075 613 4410
gabriel.stancu@balticinvest.ro

Mihai Stan

Reprezentant local

Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brașov

075 613 4409
mihai.stan@balticinvest.ro

Silviu Gheorghe

Reprezentant local

Constanța, Tulcea, Brăila, Galați

075 121 6335
silviu.gheorghe@balticinvest.ro

Paul Halmi

Reprezentant local

Alba, Sibiu, Mureș, Harghita, Covasna

075 401 2790
paul.halmi@balticinvest.ro

Manuel Stirbat

Reprezentant local

Botoșani, Iași, Neamț, Vaslui, Bacău, Vrancea

075 401 4226
manuel.stirbat@balticinvest.ro

Claudiu Mocioi

Reprezentant local

Arad, Timiș, Hunedoara, Caraș-Severin, Mehedinți

075 401 5032
claudiu.mocioi@balticinvest.ro

Claudiu Cheta

Reprezentant local

Cluj, Bistrița-Năsăud, Maramureș, Sălaj, Satu Mare, Bihor

075 401 5358
claudiu.cheta@balticinvest.ro